Aktivno učenje
6. February 2019

Pobeda nakon dve godine

31.01.2019. je naš fudbalski tim pobedio protiv tima francuske škole.

U prvom poluvremenu je Luka postigao prvi gol za DSB. Bili smo oduševljeni. Francuzi su ipak već u narednom minutu izjednačili. Naši igrači su bili iznenađeni ali se naravno nismo predavali. Kada je Darko dao gol za 2:1, bili smo presrećni. Ali nakon Andrejevog gola u 25. Minutu, mogao je 5. razred i glasno da izrazi zadovoljstvo svojim igračima. Bili smo sigurni, da ćemo pobediti. U istom poluvremenu je naš kapiten Darko bio teško fauliran od strane jednog učenika francuske škole. Pošto je naš tim igrao tako požrtvovano i pošto je naš golman Ksenija bila tako dobra, pobedili smo bez problema.

Ovo je bila prva pobeda protiv njih nakon dve godine i dobra priprema za turnir koji predstoji na leto.